ISO:Kompetencje: Różnice pomiędzy wersjami
Z Motława
(→test) |
(→test) |
||
| Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>'''Kompetencje'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''Kompetencje'''</center> |
| − | | <center>'''UBZ'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''UBZ'''</center> |
| − | | <center>'''UBZ2'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''UBZ2'''</center> |
| − | | <center>'''PRG'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''PRG'''</center> |
| − | | <center>'''BR'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''BR'''</center> |
| − | | <center>'''SRW'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''SRW'''</center> |
| − | | <center>'''PMZ'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''PMZ'''</center> |
| − | | <center>'''AN'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''AN'''</center> |
| − | | <center>'''KWD'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''KWD'''</center> |
| − | | <center>'''PM'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''PM'''</center> |
| − | | <center>'''CRM'''</center> | + | |!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" <center>'''CRM'''</center> |
|- | |- | ||
Wersja z 09:45, 17 mar 2009
| Ten artykuł jest w trakcie tworzenia, nie wszystkie odnośniki mogą działać poprawnie lub być rozwinięte Możesz nam pomóc przy rozbudowie dokumentacji systemu - zobacz jak możesz tego dokonać |
| |
Tytuł: Kompetencje |
Edycja Legenda |
K.J. Spis treści |
| Przedmiot dokumentu: Zestawienie kompetencji pracowników używanych w procesach i procedurach. |
: |
| |
Spis treści
Lista kompetencji
Nadzór - serwisant oprogramowania i sprzętu
- znajomość sprzetu komputerowego - znajomość oprogramowania systemowego - umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów zgłaszanych przez Klientów - umiejętność pracy w zespole - posiadanie prawa jazdy kat. B
| Kompetencje | Role |
|---|---|
| znajomość sprzetu komputerowego | |
| znajomość oprogramowania systemowego | |
| umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów zgłaszanych przez Klientów |
|
| umiejętność pracy w zespole | (wszyscy) |
| posiadanie prawa jazdy kat. B |
test
| | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| !style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
!style="text-align:center; border: 1px solid #888888; background:#dddddd;" |
| znajomość sprzętu komputerowego | |
|
|
|
|
|||||
| znajomość oprogramowania systemowego | |
|
|
|||||||
| umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów zgłaszanych przez Klientów | |
|
|
|
|
|||||
| umiejętność pracy w zespole | |
|
|
|||||||
| posiadanie prawa jazdy kat. B | |
|
|
|||||||
| znajomość aplikacji biurowych | |
|
||||||||
| umiejętność obsługi urządzeń biurowych | |
|||||||||
| umiejętność opanowania w sytuacjach stresowych | |
|||||||||
| umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów Klientów | |
|
||||||||
| umiejętność zorganizowania pracy własnej | |
|||||||||
| |
||||||||||
| |
|
|||||||||
| |
|
|||||||||
| asdfasd | |
|||||||||
| |
||||||||||
| asdfasdfasdf | ||||||||||
| sadf | |
|
|
|
||||||
| asdf | ||||||||||
| asdf | ||||||||||
| rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków | |
| ||||||||
| uczciwość | |
|
|
|
|
|
|
| ||
Biuro
- znajomość aplikacji biurowych - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - umiejętność opanowania w sytuacjach stresowych - umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów Klientów - umiejętność zorganizowania pracy własnej
Pracownik sprzątający
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - uczciwość
Programista
- Jacek powiedział, że sam to uzupełni...
Obszar zasobów ludzkich
Schemat organizacyjny i zasoby ludzkie to obszar na który składają się:
- Schemat organizacyjny,
- Zestaw ról pracowników,
- Kompetencje.
Zobacz też